Contacteer ons

Contactgegevens

CVO CAMPUS VIJFHOEK
CVO TWEEDEKANSONDERWIJS MECHELEN VZW

Onze-Lieve-Vrouwestraat 94, 2800 Mechelen
Telefoon: 015 43 22 02 
E-mail: info@campusvijfhoek.be

Openingsuren secretariaat

  • Woensdagnamiddag: gesloten
  • Voormiddag: 08u00 - 12u15
  • Namiddag: 12u45 - 16u45

Contactgegevens

Cursistenadministratie info@campusvijfhoek.be
  • Saskia Deceuninck
  • Kris Huyck
  • saskiad@campusvijfhoek.be
  • krish@campusvijfhoek.be
Boekhouding  
  • Sonja Maenen 
  • sonjam@campusvijfhoek.be
ICT  
  • Kris Van Gelder
  • krisvg@campusvijfhoek.be
Elektronische leeromgeving  
  • Elke Thoné
  • elket@campusvijfhoek.be
Zakelijk Coördinator en Personeelsadministratie  
  • Sonja Maenen
  • sonjam@campusvijfhoek.be
Campuspunt

 

  • Vera Lapeere
  • Mia Kinnaer
  • Jakomien Rabijns
  • Ilse Wauters
  • Laura De Boeck
  • campuspunt@campusvijfhoek.be
Directeur  
  • Anne Mees
  • annem@campusvijfhoek.be

U bent doorverwijzer?

Infofiche

U wenst via de post folders te ontvangen voor verdere verspreiding? Stuur een mailtje naar info@campusvijfhoek.be.